יום ראשון, 16 ביולי 2017

אני, אני ואני.... קורס חדש שכולו שמחה, אושר ואהבה עצמית

אני שמחה לבשר לכן על קורס חדש ועוצמתי, קורס שהמפגשים שלו מלאים בצבע, ביצירה, בשמחה, ביופי, בחלומות, בהגשמות, בהעצמה ובעוד המון מתנות לנשמה.
בקורס הזה תפגשי עם עצמך... עם הדברים שאת אוהבת... עם היכולות שלך... עם הצבעים שעושים לך טוב... עם החלומות שלך... עם היופי שלך - הפנימי והחיצוני.
זהו קורס בן 14 מפגשים של עבודה עם חומרים שונים, עם צבעים, עם אדמה וצמחיה, קורס של התבוננות דרך עדשת המצלמה והסמארטפון על עצמך, על הסביבה שלך על הפרטים הקטנים שנסתרים מהעין. נלמד איך להנות מהדברים הקטנים, מהפשטות מהיופי שמסביב. נלמד איך להקיף את עצמנו במה שגורם לנו לאושר ולשמחה.
בקורס נכין בין השאר יומן אישי בצבע, מלא בהשראה, בטכניקות צביעה מיוחדות, בקולאז'ים ובכל הדברים שאת אוהבת. כמו כן נכין לוחות שונים - לוח האני שלך, לוח חזון, לוח ההשראה שלך ועוד...
נלמד להתבונן, לצלם, לראות את הפרטים שסמויים מן העין, נלמד ליצור קומפוזיציות מעניינות, נהנה מהטבע ומכל היופי שהוא מרעיף עלינו. בנוסף אני אעשה לכל אחת מכן צילומי פורטרט אישיים ויפים ואתן תכינו אלבום תמונות מעצים שכולו אתן!!!נלמד להכין קלפי מודעות והעצמה. כל אחת תכין לעצמה קלפים עם מסרים אישיים שמיועדים להעצמה וחיזוק. הקלפים יאפשרו לכל אחת מכן עבודה אישית עם עצמה וגם עם אחרים. ההתבוננות בקלפים תעזור לכל אחת למצוא בתוכה את הכוח לשינוי מחשבות ורגשות.


נתחבר לטבע, לצמחים ולאדמה ונגלה כמה שמחה ואושר נותנת לנו ההתעסקות בצמחים. נלמד על גידול וטיפול בסקולנטים - הצמחים שכל כך קל לגדל ולטפל בהם!!! נשתול ונכין עציצים ונלמד איך להכניס את הטבע לתוך מרחב המגורים שלנו ולשלב אותו בעיצוב הבית.
נתנסה במלאכות חדשות-ישנות ונגלה את כוחה של היצירה!!! נגלה עד כמה היצירה מספקת חוויה של מסוגלות ועד כמה היא בונה את תחושת הערך והדימוי העצמי שלנו, ואין כאן שום קשר לכישרון כזה או אחר, היכולת טמונה בכל אחת ואחת מכן, ואנחנו נגלה זאת.
נתנסה באומנות האריגה, בה אנחנו שוזרות שורה אחרי שורה את הצבעים והמרקמים של חיינו....נחזור לילדותנו הנשכחת, נתלכלך, נצבע, נגזור, נדביק, נמחזר וניצור מוצרים מבד, נייר, עץ, בטון, צמר ועוד, נתנסה בצבעים, מכשירים וחומרים שונים שכולם ביחד יובילו אותנו ליצירת מוצרים ופרטי אומנות שחשבנו שלא נוכל ליצור לעולם. ונגלה שתהליך היצירה יכול להיות תהליך מרפא שמייצר חוויה של גדילה וצמיחה אישית.


הקורס ייפתח באוקטובר 2017 בשני מועדים:
קורס בוקר - יום שלישי 17.10.17  - 9.30-12.30
קורס ערב  - יום רביעי 18.10.17  - 19.00-22.00

הקורס מתקיים ברעננה

מחיר הקורס - 2600 ש"ח והוא כולל חומרים

למורות בשנת שבתון נחשב הקורס כ-2 ש"ש - 56 שעות לימוד

לפרטים נוספים אתן מוזמנות לפנות אלי:

טלילה  052-2654229

אשמח לענות על כל שאלה
להתראות
טלילהתגובה 1:

עינת אמר/ה...

הכול נראה מהמם! אני רחוקה וזה לא רלוונטי אלי אבל נשות האזור זכו בך